Сенім телефоны – 702-362
Жемқорлыққа қарсы
Call-орталығы – 1424
Мемлекеттік қызмет көрсету мәселелері бойынша Call-орталығы – 1414
ШҚО білім басқармасының біріңғай байланыс орталығы - 405-734
WhatsApp нөмірі - +7-771-202-85-25

Қазақстан 2050

Нашар көретіндерге арналған нұсқа
  • Бағыттар  
  • Бөлімдер   

ЖАҢАЛЫҚТАР МҰРАҒАТЫ

Кырқүйек 2019
ДүСеСәБеЖұСенЖе
      
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
      

     Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасының «Облыстық қосымша білім беру және дене шынықтыру орталығы» КМҚК 2014 жылдың 27 ақпандағы Ережеге сәйкес № 1 балалар музыка мектебінде «Хрустальная нота» атты вокал бойынша аймақтық байқау-фестивалін өткізді.

 Байқау-фестивалдің мақсаты:

Вокал өнерінде балалар мен жасөспірімдер шығармашылығының мәдениетін дамыту.

Байқау-фестивалдің міндеті:

- Жас вокалистерге өз шығармашылық қабілеттерін жүзеге асыруға мүмкіндік беру.

- Жеке орындаушылық арқылы оқушыларды жоғары вокалдық ән айту өнеріне қатыстыру.

- Орындаушылық сахналық вокал шеберлігінің дағдыларын қалыптастыру.

Байқау-фестиваліне  10 ауданнан 50-ден астам оқушы қатысты. Қазылар алқасының шешімі бойынша келесі орындар анықталды:

1-ші кіші өспелі топ, эстрадалық ән айту бойынша:

Бас-Жүлде – Мухтарбекова Гулім, Белоусовка кентінің балалар музыка мектебі;

2-ші кіші өспелі топ, академиялық вокал бойынша:

1 орын – Климова Алеся, Белоусовка кентінің балалар музыка мектебі;

2 орын – Нугуманова Алина, Өскемен қаласының №1 балалар музыка мектебі;

3 орын – Халел Карина, Өскемен қаласының №1 балалар музыка мектебі;

Эстрадалық ән айту бойынша:

1 орын – Куропаткина Татьяна, Секисовка ауылының балалр музыка мектебі;

2 орын – Тусупова Айзере, Зайсан ауданының балалар музыка мектебі;

3 орын – Рыжий Альбина, Белокаменка аулының балалар музыка мектебі;

3 орын – Гановичева Илона, Усть-Таловка балалар өнер мектебі;

Орта өспелі топ, академиялық вокал бойынша:

1 орын - Кадырханова Назерке,Өскемен қаласының №1 балалар музыка мектебі;

2 орын – Анашкин Тимофей,Опытное поле балалар музыка мектебі;

2 орын – Омарханова Дильназ, Бесқарағай ауданының балалар өнер мектебі;

3 орын – Аманбаева Камила, Өскемен қаласының №1 балалар музыка мектебі;

3 орын – Заркешова Камила,Усть-Таловка балалар өнер мектебі;

Эстрадалық ән айту бойынша:

1 орын – Боровикова Анастасия,Риддер қаласының балалар музыка мектебі;

2 орын – Шпоруненко Аделина,Риддер қалласының балалар музыка мектебі;

2 орын – Курумбаев Рашид, Балалар шығармашылық сарайы;

3 орын – Кисилева Елизаветта, Өскемен қаласының №19 балалар өнер мектебі;

Жоғары өспелі топ, академиялық вокал бойынша:

1 орын – Симбаев Джанибек,Шемонаиха ауданының балалар өнер мектебі;

3 орын – Косаченко Алина, Секисовка ауылының балалар өнер мектебі;

Эстрадалық ән айту бойынша:

1 орын – Атаева Молдир, Абдуллиндар атындағы өнер училищесі;

61-1  61-2 61-3

 

Нравится ли Вам наш сайт?KZ





Барлық дауыстардың саны: 364