Рус 
Сенім телефоны – 702-362
Жемқорлыққа қарсы
Call-орталығы – 1424
Мемлекеттік қызмет көрсету мәселелері бойынша Call-орталығы – 1414
ШҚО білім басқармасының біріңғай байланыс орталығы - 405-734
WhatsApp нөмірі - +7-771-202-85-25

Қазақстан 2050

Нашар көретіндерге арналған нұсқа
  • Бағыттар  
  • Бөлімдер   

ЖАҢАЛЫҚТАР МҰРАҒАТЫ

Кырқүйек 2019
ДүСеСәБеЖұСенЖе
      
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
      

ШҚО білім басқармасы «Шығыс» өңірлік орталығының ұйымдастыруымен Өскемен қаласы әкімдігінің «№35 орта мектеп» КММ базасында 2019 жылғы  25 сәуірде «Үздік музыка мұғалімі - 2019»облыстық байқауы өткізілді.

Байқаудың мақсаты: педагогтің мәртебесін арттыру және шығармашыл педагогтерді ынталандыру, кәсіби қызметте биік жетістіктерге жеткен, музыка сабағындағы инновациялық педагогикалық тәжірибені анықтау және тарату.

Байқауға жалпы білім беретін және облыстық мектептердің музыка пәні мұғалімдері қатысты.

Байқау 2 кезеңде өткізілді:

  • 1 кезең – сырттай іріктеу кезеңі.
  • 2 кезең – іштей, ол кезең 2 бөлімнен: «Балалармен музыка сабағын өткізу»практикумынан және әр қатысушының өзі таңдаған тақырыптағы шеберлік сыныбынан тұрды.

Байқау комиссиясы материалдар мен баяндамаларды бағалап, сараптамадан өткізіп, музыка пәні мұғалімдері арасында жеңімпаздар мен жүлдегерлерді анықтады.

Байқаудың жеңімпаздары:

1 орын - Ахметов Дархан Серикканович(«Н. Островский атындағы №4 орта мектеп» КММ,Күршім ауданы);

2 орын - Богданова Оксана Васильевна(«Ыбырай Алтынсарин атындағы Глубокое орта мектебі» КММ, Глубокое ауданы);

2 орын - Сагындыкова Шынар Айтказиновна («Зәки Ахметов атындағы       №16 орта мектебі» КММ, Өскемен қаласы);

3 орын - Курбатова Ольга Викторовна(«Борасинская орта мектеп-бақша» КММ, Бесқарағай қаласы);

3 орын - Миняйлова Ольга Петровна(«Камышенский орта мектебі» КММ, Бородулиха);

3 орын - Маныбаева Гульнара Тлеубаевна («Дарынды балаларға арналған Ш.Уәлиханов атындағы «Жас Ұлан» арнайы ерлер мектеп лицей интернаты» КММ, Семей қаласы) марапатталды.

Номинациялар:

«Белсенді педагог» - Аксакова Балым Макановна («Маяковский атындағы орта мектеп» КММ, Жарма ауданы);

«Шығармашыл педагог» - Салбанова Айгүл Тұрысбекқызы(«Көгедай орта мектебі» КММ, Зайсан ауданы);

«Шебер педагог» - Варавина Виктория Владимировна («№14 орта мектеп» КММ, Риддер қаласы);

«Маман педагог» - Тастанбекова Жазира Токтагановна («№44 жалпы білім беретін мектеп» КММ, Семей қаласы);

«Шығармашыл педагог» - Сақпанбаева Лаззат Найманғазықызы («К. Нурбаев атындағы Ақсуат орта мектеп» КММ, Тарбағатай ауданы);

«Жаңашыл педагог» - Есимханова Шолпан Тулегеновна («Қ. Игенбайұлы атындағы орта мектеп-бақшасы» КММ, Үржар ауданы).

Қатысушылар байқау соңында алғыстарын білдіріп, байқаудың жақсы өткенін атап өтті.


Нравится ли Вам наш сайт?KZ





Барлық дауыстардың саны: 364