Рус 
Сенім телефоны – 702-362
Жемқорлыққа қарсы
Call-орталығы – 1424
Мемлекеттік қызмет көрсету мәселелері бойынша Call-орталығы – 1414
ШҚО білім басқармасының біріңғай байланыс орталығы - 405-734
WhatsApp нөмірі - +7-771-202-85-25

Қазақстан 2050

Нашар көретіндерге арналған нұсқа
  • Бағыттар  
  • Бөлімдер   

ЖАҢАЛЫҚТАР МҰРАҒАТЫ

Кырқүйек 2019
ДүСеСәБеЖұСенЖе
      
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
      

2019 жылдың 4-6 наурыз аралығында Таулы Үлбіде «Дарын» базасында 7-11 сынып оқушылары арасындаөнертапқыштық саласындағы республикалық «Шапағат» конкурсының облыстық кезеңі өткізілді.

Конкурстың негізгі  мақсаты – өнертапқыштық қызметті насихаттау және қолдау, балалардың зияткерлік-шығармашылық әлеуеті мен танымдық қызығушылықтарын ынталандыру, перспективалық өнертабыстарды ілгерілетуге көмек көрсету болып табылады.

Жобаларды қорғау келесі бағыттар бойынша өтті:

- техникалық құрастыру;

- энергетика және электротехника;

- энергия үнемдеу технологиялары;

- роботтытехника, автоматика және зияткерлік жүйелер;

- авиация, ғарышкерлік және аэроғарыштық техника.

Қатысушылардың жұмыстарын облыстың жоғарғы оқу орындарының ғалымдарынан құралған  әділқазылар бағалады.

Конкурс қорытындысы бойынша 28 жеңімпаз анықталды (І орын – 8, ІІ орын – 9, ІІІ орын - 11):

- Жеңісбек Сұлубай – Жарма ауданы, Ш.Уалиханов атындағы орта мектебінің 9 сынып оқушысы;

- Асланбеков Муса, Муратбеков Ерлен – Үржар ауданы Қарақол орта мектебінің 7 сынып оқушылары;

- Магауия Бекарыс, Қанабеков Зейін – Семей қаласының дарынды балаларға арналған мамандандырылған Білім инновациясы лицейінің 10 сынып оқушылары;

- Амангелдыев Асанали – Бородулиха ауданы Жезкент мектеп-лицейінің 9 сынып оқушысы;

- Кайсаева Аяулым, Әбілов Санжар – Бородулиха ауданы қазақ орта мектебінің 8 сынып оқушысы.

ІІ дәрежелі дипломмен марапатталғандар:

- Коев Ансар – дарынды балаларға арналған Ш. Уәлиханов атындағы «Жас ұлан» арнайы ерлер мектеп-лицей-интернатының 8 сынып оқушылары;

- Қуанышев Диас – Шәкәрім атындағы облыстық дарынды балаларға арналған үш тілде оқытатын көпсалалы мектебінің 9 сныпы оқушысы;

- Мейрамбеков Саятбек – Аягөз ауданы № 10 қазақ мектеп-лицейінің 10 сынып оқушысы;

- Толеугазы Алема, Ахметова Ақерке – Шәкәрім атындағы облыстық дарынды балаларға арналған үш тілде оқытатын көпсалалы мектебінің 10 сынып оқушысы;

- Буранов Дмитрий, Сальникова Ирина – Бородулиха ауданы Жезкент мектеп-лицейінің 9 сынып оқушысы;

- Егінбеков Әділжан – Бородулиха ауданы Н.Островский орта мектебінің 9 сынып оқушысы;

- Романов Владимир – Өскемен қаласы, № 12 орта мектебінің 9 сынып оқушысы;

ІІІ дәрежелі дипломмен марапатталғандар:

- Амангазин Еркебұлан – Өскемен қаласының Дарынды балаларға арналған облыстық мамандандырылған мектеп-лицей-интернатының 7 сынып оқушысы; 

- Гуськов Леонид – Облыстық математика, физика, информатика саласындағы дарынды балаларға арналған мамандандырылған мектеп-лицейінің 8 сынып оқушысы;

Другов Кирилл – Шемонаиха ауданы Н.А. Островский атындағы № 1 мектеп-гимназиясының 10 сынып оқушысы;

- Клиновицкий Кирилл – Алтай ауданы мектеп-лицейінің 7 сынып оқушысы;

Карибаев Султан – Дарынды балаларға арналған Ш. Уәлиханов атындағы «Жас ұлан» арнайы ерлер мектеп-лицей-интернатының 10 сынып оқушысы;

- Назархан Жалғас – Күршім ауданы № 1 Марқакөл орта мектебінің 10 сынып оқушысы;

- Бухарбаева Арна – Аягөз ауданы қалалық қазақ мектеп-лицейінің 11 ынып оқушысы;

- Ашимов Әлімжан – Көкпекті ауданы Ж. Болғанбаев атындағы Самар орта мектеп-лицейінің 8 сынып оқушысы;

- Мейраш Бақтияр – Өскемен қаласының Дарынды балаларға арналған облыстық мамандандырылған мектеп-лицей-интернатының  8 сынып оқушысы;  

- Пасько Илья – Семей қаласының № 29 орта мектебінің 9 сынып оқушысы;

- Измайлов Леонид – Глубокое ауданы Уварова орта мектебінің 9 сынып оқушысы.

 

Жеңімпаздар мен жүлдегерлерді және олардың ата-аналарын жеңістерімен құттықтаймыз!

Болашақта сәттілік пен жеңістер тілейміз!


Нравится ли Вам наш сайт?KZ





Барлық дауыстардың саны: 364